انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران- اخبار انجمن
انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران برگزاری می کند: انتخاب رساله/پایان نامه برتر دانشجویی

حذف تصاویر و رنگ‌ها  | تاریخ ارسال: 1399/7/4 | 

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در نظر دارد تا همانند سال های گذشته مسابقه انتخاب پایان نامه/ رساله برتر دانشجویی را همزمان با  دهمین کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات (ISAV۲۰۲۰) برگزار نماید.

بر این اساس از کلیه دانش آموختگان گرامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری رشته های مختلف مهندسی، که پایان نامه/ رساله آنها مرتبط با حوزه آکوستیک و ارتعاشات و کنترل آنها 
می باشد، دعوت می شود که با تکمیل فرم مربوطه آمادگی خود را جهت شرکت در این مسابقه اعلام فرمایند. تاریخ فارغ التحصیلی باید در بازه زمانی ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۷ تا ۳۰ مهرماه ۱۳۹۹ باشد و موارد خارج از این بازه زمانی پذیرفته نمی شوند.

لازم به ذکر است که در این مرحله ارائه کلیه اطلاعات به صورت خود اظهاری بوده و پس از ثبت اطلاعات توسط دانش آموخته، فرم تکمیل شده جهت رویت، اصلاح و تائید برای استاد راهنما ارسال می شود. همچنین کلیه افراد انتخاب شده نهایی باید علاوه بر تائید استاد(ان) راهنما، مدارک و مستندات مورد نیاز را به انجمن ارائه نمایند. علاقه مندان جهت شرکت در رقابت لازم است فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نموده و حداکثر تا تاریخ ۹ آبان ماه ۱۳۹۹ به ایمیل thesis۲۰۲۰isav.ir  ارسال نمایند.

نشانی مطلب در وبگاه انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران:
http://isav.ir/find.php?item=1.61.34.fa
برگشت به اصل مطلب