• شهرک غرب، پیروزان جنوبی، ساختمان اسری، طبقه همكف
  • 021-88369725
  • info@isav.ir

درباره مسابقه

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در راستای اهداف ترویجی و آموزشی تدوین‌شده در سند راهبردی انجمن هر ساله هم زمان با کنفرانس بین المللی آکوستیک و ارتعاشات اقدام به برگزاری مسابقه ملی دانشجویی “علم و فناوری آکوستیک و ارتعاشات” می نماید. هدف از برگزاری این مسابقه، ایجاد فضای رقابتی سالم به‌منظور افزایش آشنایی دانشجویان با مفاهیم و فناوری‌های آکوستیک و ارتعاشات، گسترش آموزش این علم در دانشگاه‌ها و دیگر مراکز پژوهشی- آموزشی کشور، جهت‌دهی کاربردی فعالیت‌های آموزشی- پژوهشی مرتبط با این زمینه تخصصی، شناخت استعدادهای درخشان و معرفی آن‌ها به جوامع علـمی و برقراری ارتباط علمی و فرهنگی و آموزشی بین دانشگاه‌ها می‌باشد.

علاقه‌مندان به فناوری آکوستیک و ارتعاشات می‌توانند با شرکت در این مسابقه، میزان آشنایی خود با این زمینه علمی را مورد ارزیابی قرار دهند و برای ارتقاء سطح آگاهی خود برنامه‌ریزی و تلاش نمایند. کلیه دانشجویان علاقه‌مند به علم و فناوری آکوستیک و ارتعاشات در تمامی رشته‌های دانشگاهی مرتبط امکان حضور در این مسابقه را دارند.

این مسابقه در یک مرحله‏ و به‌صورت تجربی (عملی) برگزار می گردد. شرکت‌کنندگان می توانند ضمن شناخت و بهره‌مندی از دانش تئوری موضوع مسابقه، آموخته‌های خود را به‌صورت تجربی نیز پیاده‌سازی نموده و تبدیل دانش به فناوری را تجربه نمایند.

سومین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

دومین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

اولین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

ششمین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

پنجمین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران

چهارمین مسابقه ملی دانشجویی انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران