اساتید، محققین، صنعتگران و دانشجویان گرامی

ضمن آرزوی صحت و اوقاتی خوش برای شما سروران و فرهیختگان گرامی همان‌طور که استحضار دارید متأسفانه جامعه جهانی درگیر ویروس ناشناخته‌ای شده است که کلیه فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و آکادمیک را تحت‌الشعاع قرار داده است. این موضوع بی‌تردید روی نحوه برگزاری همایش‌های علمی داخلی و خارجی نیز سایه افکنده و باعث تغییرات در نحوه و تاریخ‌های برگزاری آن‌ها متناسب با شرایط عمومی جوامع گردیده است.

با توجه به تاخیرات ناخواسته و گسترده فعالیت‌های دانشگاهی اعم از آغاز و پایان ترم‌های تحصیلی، امتحانات، تمدید زمان‌های دفاع و فارغ‌التحصیلی دانشجویان، کاهش حضور دانشجویان در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی و دیگر شرایط محدودکننده،  کمیته برگزاری دهمین کنفرانس بین‌المللی آکوستیک و ارتعاشات تصمیم به تعویق زمان برگزاری کنفرانس و تمدید زمان‌های مهم (اعم از زمان ارسال مقالات، مسابقه دانشجویی، …) به شرح زیر نموده است.

۱.  زمان برگزاری کنفرانس به تاریخ ۲۹و ۳۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۹ تعویق می‌یابد.
۲.  زمان ارسال مقالات تا ۲۰ مهرماه ۱۳۹۹ تمدید می‌گردد. این زمان قطعی و غیرقابل تمدید خواهد بود.
توضیح: مقالات دریافت شده تا تاریخ ۱۵ مردادماه  طبق زمان‌بندی قبلی داوری شده و نتایج داوری تا زمان اعلام‌شده قبلی(۲۰/۶/۹۹ ) به اطلاع نویسندگان محترم خواهد رسید. موعد ثبت‌نام مقالات یادشده پس از اخذ پذیرش همان تاریخ‌های اعلام‌شده قبلی (۲۰/۷/۹۹) در سایت هست.
۳. موعد اعلام نتایج مقالات رسیده در بازه زمانی جدید ( ۱۵ مردادماه تا ۲۰ مهرماه)  تاریخ ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ خواد بود. زمان ثبت‌نام این مقالات جدید نیز در بخش ثبت‌نام به اطلاع خواهد رسید.
۴.  زمان برگزاری مسابقه دانشجویی نیز به‌تبع این تغییرات تا زمان برگزاری کنفرانس ۲۹ و ۳۰ بهمن‌ماه به تعویق خواهد افتاد.

– لازم به ذکر است که نحوه برگزاری کنفرانس کماکان به‌صورت آنلاین خواهد بود.

کمیته برگزاری کنفرانس در پایان ضمن سپاس از مشارکت همه فرهیختگان و محققین گرامی  برای همه مشارکت‌کنندگان  آرزوی سلامتی و توفیق داشته و از خداوند منان رفع این بلیه جهانی را مسألت دارد.

دبیرخانه کنفرانس آکوستیک و ارتعاشات