• شهرک غرب، پیروزان جنوبی، ساختمان اسری، طبقه همكف
  • 021-88369725
  • info@isav.ir

آیین‌نامه انتخاب پژوهشگر برجسته فعال در موضوع آکوستیک و ارتعاشات

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران هرساله جهت ارج نهادن، نکوداشت و تقدیر از فعالیت‌های ارزشمند پژوهشگران حوزه علم و فناوری و بر اساس جمله معروف “من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق” و به‌منظور الگوسازی برای پژوهشگران جوان هرسال اقدام به شناسایی پژوهشگر برجسته و معرفی وی در همایش سالانه انجمن می‌نماید.

دریافت فایل آیین نامه
منتخبین دوره های گذشته

آیین‌نامه انتخاب مهندس برجسته حوزه آکوستیک و ارتعاشات

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران در راستای اهداف ترویجی و آموزشی و توسعه فناوری تدوین‌شده در سند راهبردی انجمن اقدام به برگزاری انتخاب “مهندس برجسته” در حوزه آکوستیک و ارتعاشات می‌نماید. هدف از این نکوداشت، تقدیر از فعالیت‌های ارزشمند و تأثیرگذار فعالان این رشته و نوآوری در حوزه کسب‌وکار توسط مهندسین و درنتیجه ارزش‌گذاری به فعالیت‌های علمی، فنی، مهندسی و اجتماعی مهندسین، جهت‌دهی کاربردی فعالیت‌های مهندسی مرتبط با این زمینه تخصصی، شناخت استعدادهای درخشان و معرفی آن‌ها به جوامع علـمی و برقراری ارتباط علمی و فرهنگی و حرفه‌ای بین صنف مهندسان آکوستیک و ارتعاشات می‌باشد.

دریافت فایل آیین نامه

آیین‌نامه انتخاب پایان‌نامه برتر دانشجویی

انجمن آکوستیک و ارتعاشات ایران هرساله تعدادی از پایان‌نامه‌های دانشجویان دکترا، کارشناسی ارشد و کارشناسی را به‌عنوان پایان‌نامه‌های برتر دانشجوی انتخاب نموده و از آن‌ها به نحو شایسته تقدیر به عمل می‌آورد.

دریافت فایل آیین نامه
منتخبین دوره های گذشته

آیین نامه تشکیل شاخه دانشجویی

این آئین نامه به‌منظور جذب و تشویق دانشجویان رشته‌های مختلف حوزه آکوستیک و ارتعاشات به تشکیل شاخه دانشجویی انجمن در موسسات آموزشی کشور، تهیه و تدوین شده و توسط هیئت مدیره انجمن به تصویب رسیده است

دریافت فایل آیین نامه